Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ galvanized scaffolding steel tube ] bij elkaar passen 305 producten.
Gegalvaniseerde stalen steigerbuis Steigerbuis Gegalvaniseerde steigerbuis
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 48.3mm |
| Toepassing: | Steigerwerk |
48.3 mm gegalvaniseerde steigerbuis met een krachttracht van 245 N/Mm2 en een treksterkte van 420 N/Mm2
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Gewicht: | 6.4kg/m |
| Treksterkte: | 420N/mm2 |
Bouw van gegalvaniseerde HDG-buizen voor duurzaamheid
| Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
3.2 mm dikte gegalvaniseerd steal buis voor steigerbouw voor zware constructies
| gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Dikte: | 3.2mm |
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
Scaffolding systeem 6,4 kg/m gegalvaniseerde schaafbuis met 245N/mm2 opbrengststerkte EN39-norm
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Gewicht: | 6.4kg/m |
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
2026 Verzinkte Stalen Steigerbuizen voor Duurzaamheid op Lange Termijn in de Bouw
| Opbrengststerkte: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
| Materiaal: | Gelast staal |
Warmbad verzinkte Q235 steigerbuizen voor maritieme en kusttoepassingen
| Opbrengststerkte: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
| Materiaal: | Gelast staal |
Vervaardiging van elektrische apparatuur
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Gewicht: | 6.4kg/m |
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
Stabiel gegalvaniseerd steigerbuis 6,4 kg/m Dikte 3,2 mm voor duurzame steiger
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Toepassing: | Steigerwerk |
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
48.3 mm gegalvaniseerde steigerbuis met 245N/mm2 opbrengststerkte voor steigerbehoeften
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
| Treksterkte: | 420N/mm2 |


