Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ galvanized scaffolding steel tube ] bij elkaar passen 305 producten.
EN39 Standaard gegalvaniseerde steigerbuis 48 voor gebouwbouw
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
|---|---|
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
| Standaard: | EN39 |
Gegalvaniseerde steigerbuis 48 6,4 kg/m Treksterkte 420N/mm2 voor veilige constructie
| Dikte: | 3.2mm |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
| Diameter: | 48.3mm |
Hoogsterke gegalvaniseerde steigerkoppeling met EN74-1-norm
| Kenmerken: | Met hoge weerstand |
|---|---|
| standaard: | EN74-1 |
| MOQ: | 1000 |
Gegalvaniseerde steigerbuis 48 Zwaar en corrosiebestendig materiaal
| Toepassing: | Steigerwerk |
|---|---|
| Diameter: | 48.3 mm |
| Gewicht: | 6.4kg/m |
Verstelbare buizen staal rekwisieten Hot Dip gegalvaniseerde steigerondersteuning Factory Direct
| Grootte: | Standaard |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Weight: | Heavy |
Voorgegalvaniseerde steigerrekwisieten Middenbelasting 40-89 mm buisondersteuning
| Size: | Standard |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Weight: | Heavy |
Duurzaamheid gegalvaniseerde steigerbuis warmdoop gegalvaniseerde steigerstaalbuis
| gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
Gegalvaniseerde steigerbuis 48 voor gegalvaniseerd staal met een sterkte van 245 N/mm2
| gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
3.2 mm gegalvaniseerde steigerbuis met warmdipp gegalvaniseerde steigerbuis met stempel
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
|---|---|
| gewicht: | 6.4kg/m |
| Diameter: | 48.3mm |
staalbuizen EN36/BS1139
| Regelbare lengte: | 3m, 5,8m, 6,0m of op uw verzoek |
|---|---|
| Buigradius: | >2.5D |
| Naleving: | Voldoet aan de normen en voorschriften van de branche |


