Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ galvanized q235 steel ringlock scaffolding ] bij elkaar passen 272 producten.
Krachtring slot set onderdelen verticale pool rosette steigerwerk modulair steigerwerk systeem fabriek
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
3M Q235 Warmdoop gegalvaniseerd ringslot Standaard infrastructuur ringslot
| Vervoervermogen: | tot en met 20 kN |
|---|---|
| Belangrijkste onderdelen: | Verticale, horizontale, diagonale beugel, grootboek, rosette, basis kraag |
| Toepassing: | Gebouwbouw, brugbouw, scheepswerf, offshore, industrieel onderhoud |
Q355 thermisch verzinkte steigerringlock set onderdelen FOB China
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
48.3mm High Load Capacity Q355 RingLock Standard Ledger voor de bouw
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Q355 Goede kwaliteit 0,5-3M Ringlock Standard Ledger Diagonal voor Amerika
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Tunneltechniek Ringlock Standaard steigeronderdelen Snel verzenden per pakket
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
3M Q355 Q235 Ringlock Ledger 48,3*3,2 mm Warmdipped gegalvaniseerd met Ledger Lengte 2,5m
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | 20 kN |
| Lange boeken: | 2.5m |
Q235 3*2M Warm gegalvaniseerde ringlock diagonale beugel voor steigersysteem
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| OEM-service: | Beschikbaar |
Scaffolding Hot-dip gegalvaniseerd Ringlock Gattice Beam met 48,3 mm buisdiameter
| Duurzaamheid: | Lange levensduur |
|---|---|
| Verticale Aanpassing: | ≤ ± 3° |
| Gebruik: | Bouw |
De Steiger van het Ringlocksysteem dubbel-Sluit Verbindingen EN12810 & EN12811 Max Height ≤30m
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |


