Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ galvanized q235 steel ringlock scaffolding ] bij elkaar passen 266 producten.
Duurzaam modulair steigersysteem Ringlock Ledger voor snel onderhoud
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
Duurzaam, op maat gemaakt, gegalvaniseerd met warmte onderdompeling Q235 Ringlock Horizontaal Ledger-steiger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Multidirectioneel steigerringsloksysteem warm gegalvaniseerd 48,3 mm 2 m
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Industrieel steigercouplersysteem ontworpen voor industriële efficiëntie
| product name: | Ringlock System |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Application: | Building |
Steigerwerk 4 Ring 9'9 "Lang Ringlock Standard Verticale Post EN12811 Q355 Q235 Hot Dip gegalvaniseerd
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Bouw Ringlock Bridge Ledger Heavy Duty 2,5 m Warm gedompeld gegalvaniseerd met 3,25 mm buisdikte
| Sollicitatie: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Het Systeem≤30kg/m2 Horizontale Aanpassing ≤±3° van het Ringlockgrootboek voor de Projecten van de Staalstructuur
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Flexibel en uitbreidbaar ringlock systeem steiger voor de bouw
| standaard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
EN12811 Gecertificeerd Ringlock-systeem steigerwerk voor Amerikaanse bouwprojecten
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
Beveiligde bouwsteigeringscomponenten Q355B/Q235 Ringlock Horizontale grootboek EN12811
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |


