Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ efficiency scaffold coupler system ] bij elkaar passen 182 producten.
Gepersonaliseerd Dikte gegalvaniseerd stalen plank Metalen plank BS12811 stalen plank
| Length: | 6ft |
|---|---|
| Packaging: | Container |
| Design: | Standard |
bouwmachines en gereedschappen, warm gegalvaniseerd stalen plank- en steigerwerk voor zware ladingcapaciteit
| Packaging: | Container |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Length: | Customized |
Op maat gemaakte structuur van het systeem van het spuitplasticframe voor productie
| Tijd van aankomst: | 10 tot 15 |
|---|---|
| Kleur: | Staal/sproeiplastic |
| Materiaal: | Q235 |
architectuur Op maat gemaakte frame system steiger frame steiger systeem
| Kleur: | Staal/sproeiplastic |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 |
| Het verschepen Oorsprong: | Chinees |
Q235 2M 3M Warmdipt gegalvaniseerd Ringlock Bridge Ledger voor bouwsteigeringen
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Duurzaam, op maat gemaakt, gegalvaniseerd met warmte onderdompeling Q235 Ringlock Horizontaal Ledger-steiger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Versatile Q235 staal ringlock board bracket 1M warm gegalvaniseerd voor steigers
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Scaffolding Hot-dip gegalvaniseerd Ringlock Gattice Beam met 48,3 mm buisdiameter
| Duurzaamheid: | Lange levensduur |
|---|---|
| Verticale Aanpassing: | ≤ ± 3° |
| Gebruik: | Bouw |
Veilig en betrouwbaar steigercomponenten Hot Dip gegalvaniseerd Ringlock Horizontaal Ledger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Versatile bouwonderdelen SGS gecertificeerd Q235 Ringlock System Scaffolding Ledger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |


