Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ efficiency scaffold coupler system ] bij elkaar passen 182 producten.
3.2 mm dikte warm gedompelde gegalvaniseerde buizen in EN39 norm voor bouwmaterialen
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Gewicht: | 6.4kg/m |
| Toepassing: | Steigerwerk |
48.3mm Diameter gegalvaniseerde steigerbuis voor bouwondersteuningssysteem48.3mm Diameter gegalvaniseerde steigerbuis voor C
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
| Diameter: | 48.3mm |
Duurzaamheid gegalvaniseerde steigerbuis warmdoop gegalvaniseerde steigerstaalbuis
| gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
3.2 mm dikte gegalvaniseerd steal buis voor steigerbouw voor zware constructies
| gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Dikte: | 3.2mm |
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
Gegalvaniseerde steigerbuis steigerbuislengten steigerbuis
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Treksterkte: | 420N/mm2 |
| Diameter: | 48.3mm |
EN39 Standard gegalvaniseerde steigerbuis gegalvaniseerde steigerbuis
| Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| gewicht: | 6.4kg/m |
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
Scaffoldingsysteem met snel slot Layher Steel Ringlock Ledger voor bouwbouw
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
Gegalvaniseerde steigerbuis 48 voor gebouwbouw
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
|---|---|
| Dikte: | 3.2mm |
| gewicht: | 6.4kg/m |
China Bouwmateriaal Steigerbuizen BS1139 gegalvaniseerde stalen buizen koolstofstaal buizen
| Dikte: | 3.2mm |
|---|---|
| Toepassing: | Steigerwerk |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd |
Aluminiumplanken voor steiger Bs1139 Staalwerkplank 1,2-1,5 mm Q235 Catwalk
| Standard: | EN12811,BS1139 |
|---|---|
| Packaging: | Bulk, in tray |
| Material: | Q195.Q235.Q355B |


