Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ q235 steel construction ringlock system scaffolding ] bij elkaar passen 272 producten.
Q235 Multifunktioneel ringslot steiger Europese standaard multidirectionele steiger voor de bouw
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Het verschepen Oorsprong: | China |
| Materiaal: | Q235 Staal |
Makkelijk Hdg Steiger Ringlock Gebouw Constructie Standaard Ledger Brace Steiger Systeem
| Toepassing: | Gebouw |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 staal |
| Oppervlaktebehandeling: | warm gegalvaniseerd |
Europese standaard warm gedompeld gegalvaniseerd ring slot steiger gebruikt Layher Allround steiger Tianjin
| Toepassing: | Gebouw |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 staal |
| Oppervlaktebehandeling: | warm gegalvaniseerd |
Bs1139 En39 Bs En10219 Gegalvaniseerde ringlock steigerbuisbuis OEM Odm Pre-steiger voor de bouw
| Toepassing: | Gebouw |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 staal |
| Oppervlaktebehandeling: | warm gegalvaniseerd |
Versatile bouwonderdelen SGS gecertificeerd Q235 Ringlock System Scaffolding Ledger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Q355 Warmgewalste ringslotsysteem steigerwerk voor architectuur
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Verzending Origin: | China |
| Productnaam: | Ringlocksysteem |
Ringlock steigerwerk warm gegalvaniseerd voor grote projecten Ringlock systeem steigerwerk
| Naam van het product: | Ringlocksysteem |
|---|---|
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
| Garantie: | 2 jaar |
Q235 2M 3M Warmdipt gegalvaniseerd Ringlock Bridge Ledger voor bouwsteigeringen
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Hoogbelastingsringlock-systeem steigerwerk 48.3 mm Diameter Horizontale laadcapaciteit ≥15KN
| Joints: | Double-locking |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Weight: | ≤30kg/m2 |
Koop ringlock systeem steigerwerk met maximale hoogte ≤ 30 m en EN12810 EN12811 standaard
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Standard: | EN12810 & EN12811 |


