Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ q235 ringlock scaffolding system ] bij elkaar passen 275 producten.
Dubbelvergrendelende verbindingen Ringlock-systeem Steigerwerk Hot-dip gegalvaniseerd met 2 jaar
| Material: | Q235 Steel |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Safety Factor: | ≥4 |
Veilig en betrouwbaar steigercomponenten Hot Dip gegalvaniseerd Ringlock Horizontaal Ledger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Gebouwoplossingen met laag onderhoud Staal Q355 Ringlock O Ledgers uit China
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Aanhangsels voor ringsloten met een gewicht ≤ 30 kg/m2 Veiligheidsfactor ≥ 4 voor een veilige constructie
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Hoogsterke wedge beveiligde ring slot systeem Q235 Q355 gegalvaniseerde steiger rosette
| Sollicitatie: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Solid Structure Scaffolding Plank Hook-on Installatie methode Breedte 200 mm tot 300 mm Duurzaam platform voor bouwen en repareren
| Materials: | Q195, Q235, Q355B |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Application: | Scaffolding System |
Multidirectionele steigeringen warm gedompeld gegalvaniseerd ringlock verticaal HDG-standaard
| Sollicitatie: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Dikte van steigerpijp 25 mm 40 mm Steigerplank Afgeronde vierkante rand Type Sterk Duurzaam Werksteiger Platform
| Laadvermogen: | 200 kg - 500 kg |
|---|---|
| Sollicitatie: | steigersysteem |
| Installatiemethode: | Aanhaakbaar |
Hot dip gegalvaniseerd ringlock systeem prestatieschaal koppelingssysteem
| Het verschepen Oorsprong: | Chinees |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 Staal |
| Garantie: | 2 jaar |
Constructie essentieel 48,3 mm ring slot standaard met veiligheid factor ≥4
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Safety Factor: | ≥4 |
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |


