Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ hot dip galvanized scaffold coupler system ] bij elkaar passen 217 producten.
Hot Dip gegalvaniseerd Ringlock steiger en duurzaam voor de bouw
| Materiaal: | Q235 Staal |
|---|---|
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd Hot-DIP |
Veilig en duurzaam Ringlock steiger Hot Dip gegalvaniseerd Ringlock steiger
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | warm gegalvaniseerd |
| Garantie: | 2 jaar |
Q235 2M 3M Warmdipt gegalvaniseerd Ringlock Bridge Ledger voor bouwsteigeringen
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Q235/Q355 Materiaal Cup Lock Scaffold Layher Hot Dip Galvanized Ringlock Scaffolding System
| Assembly Method: | Quick Locking |
|---|---|
| Application: | Building Construction, Bridge Construction, Shipbuilding, etc. |
| Verzameltype: | Snel Sluiten |
Europese standaard warm gedompeld gegalvaniseerd ring slot steiger gebruikt Layher Allround steiger Tianjin
| Toepassing: | Gebouw |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 staal |
| Oppervlaktebehandeling: | warm gegalvaniseerd |
Q235 3*2M Warm gegalvaniseerde ringlock diagonale beugel voor steigersysteem
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| OEM-service: | Beschikbaar |
Versatile Q235 staal ringlock board bracket 1M warm gegalvaniseerd voor steigers
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Scaffolding Hot-dip gegalvaniseerd Ringlock Gattice Beam met 48,3 mm buisdiameter
| Duurzaamheid: | Lange levensduur |
|---|---|
| Verticale Aanpassing: | ≤ ± 3° |
| Gebruik: | Bouw |
Hoogwaardig warm gedompeld gegalvaniseerd ring slot steiger staal gebouw steiger systeem
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
Warm gedip Galvaniseerde Ringlock Systeem steiger voor industriële architectuur ontwerp
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |


