Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ galvanized steel ringlock system scaffolding ] bij elkaar passen 316 producten.
Q235 Stalen steigercoupler systeem voor architectuur ring slot steiger systeem
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Het verschepen Oorsprong: | China |
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
Oorsprong Steiger ring slot voor warm gegalvaniseerde constructie
| product name: | Ringlock System |
|---|---|
| Material: | Q235 Steel |
| Application scenarios: | Architecture |
Q235 Multifunktioneel ringslot steiger Europese standaard multidirectionele steiger voor de bouw
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Het verschepen Oorsprong: | China |
| Materiaal: | Q235 Staal |
3M Q355 Q235 Ringlock Ledger 48,3*3,2 mm Warmdipped gegalvaniseerd met Ledger Lengte 2,5m
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | 20 kN |
| Lange boeken: | 2.5m |
Q235 2M 3M Warmdipt gegalvaniseerd Ringlock Bridge Ledger voor bouwsteigeringen
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Ringslot systeem Steigerwerk Veiligheidsfactor ≥4 ≤30 kg/m2 Veiligheidsfactor ≥4 Veiligheidsfactor ≥4
| Grootte: | 48.3mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤30kg/m2 |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd Hot-DIP |
Metalen staal Q235 Q355 Gegalvaniseerd ringlock steiger systeem Rosette Ringlock steigeronderdelen
| Belangrijkste onderdelen: | Ringlock Standard/Ledger/Diagonale/toebehoren |
|---|---|
| Kenmerken: | Met hoge weerstand, Duurzaam |
| Verzameltype: | Snel Sluiten |
Heavy Duty Ringlocks Scaffolding Gebouwbouwgereedschappen Ringlock Scaffolding
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
| Productnaam: | Ringlocksysteem |
Koop ringlock systeem steigerwerk met maximale hoogte ≤ 30 m en EN12810 EN12811 standaard
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
Scaffolding Hot-dip gegalvaniseerd Ringlock Gattice Beam met 48,3 mm buisdiameter
| Duurzaamheid: | Lange levensduur |
|---|---|
| Verticale Aanpassing: | ≤ ± 3° |
| Gebruik: | Bouw |


