Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ galvanized q235 steel ringlock scaffolding ] bij elkaar passen 266 producten.
2026 Gegalvaniseerd steigerplatform Duurzaam staal plank Q235 Metalen plaat
| Standaard: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Verpakking: | Bulk, in bakken |
| Materiaal: | Staal |
Robuuste stalen, warm gedompelde, gegalvaniseerde, 48 mm diameter ringlock steiger te koop
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Versterkt Q355 staal warm gedompeld gegalvaniseerd 3 m lange ring slot steiger
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Groothandel kwaliteit Q235 Q355 scharniersysteem 30 kg/m2 naar Europa
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Warm gedompeld gegalvaniseerd Q235 Ringlock-onderdelen steiger accessoires
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Gebouwbouw Ringlock-systeem Aluminium steigerplatform
| Voordelen: | Hoge sterkte, gemakkelijke montage, veelzijdig, |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw, gebouw, brug, enz. |
| Toepassingsscenario's: | Architectuur |
Constructieapparatuur Werktuigen Steigerplaten Stalen planken Steigerplatenprijs Q235 Planken
| Gebruik: | Steigerwerk |
|---|---|
| Verpakking: | CONTAINER |
| Vervoerplaats: | China |
Gegalvaniseerde steigerplanken Veilige stalen planken met haken Steigerdekplatform
| Standaard: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Verpakking: | Bulk, in bakken |
| Materiaal: | Q195.Q235.Q355B |
Fabriek op maat van staal gegalvaniseerd steigerplank metalen wandelplanken
| Length: | 1.2m |
|---|---|
| Edge: | Smooth |
| Weight: | 7.5kg |
Architectuur Toepassing Ringlock-systeem Steigerwerk Hot Dip gegalvaniseerd
| Materiaal: | Q235 Staal |
|---|---|
| Naam van het product: | Ringlocksysteem |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd Hot-DIP |


