Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ en39 building scaffold tube ] bij elkaar passen 92 producten.
Gegalvaniseerde steigerbuis 48 6,4 kg/m Treksterkte 420N/mm2 voor veilige constructie
| Dikte: | 3.2mm |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 245N/mm2 |
| Diameter: | 48.3mm |
Uitstekende corrosiebestendigheid gegalvaniseerde steigerbuis 2.5D buigstraal 6,4 kg/m
| Toepassing: | steiger |
|---|---|
| Dikte: | 3.2mm |
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
Warm gedompelde gegalvaniseerde steigerbuis met een hoge verlenging
| Naam: | Gegalvaniseerde Steigerbuis |
|---|---|
| Gewicht: | 6.4kg/m |
| Standaard: | EN39 |
Gegalvaniseerde stalen buizen voor bouwondergrondse bunkers
| Gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
| Toepassing: | Steigerwerk |
48.3 mm Diameter Steelbuis voor steigerbouw
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
| Treksterkte: | 420N/mm2 |
48.3 mm gegalvaniseerde steigerbuis met een krachttracht van 245 N/Mm2 en een treksterkte van 420 N/Mm2
| Standaard: | EN39 |
|---|---|
| Gewicht: | 6.4kg/m |
| Treksterkte: | 420N/mm2 |
Versatile steigerbuis met een dikte van 3,2 mm en een gewicht van 6,4 kg per meter voor de bouw
| gewicht: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Standaard: | EN39 |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd |
staalbuizen EN36/BS1139
| Regelbare lengte: | 3m, 5,8m, 6,0m of op uw verzoek |
|---|---|
| Buigradius: | >2.5D |
| Naleving: | Voldoet aan de normen en voorschriften van de branche |
48.3 mm steigerbuis 6 meter warm gedompeld gegalvaniseerd stalen buis Duurzaam metaal apparatuur onderdelen
| Verstelbare lengte: | 3m, 5,8m, 6,0m of op uw verzoek |
|---|---|
| Buigradius: | >2.5D |
| Naleving: | Voldoet aan de normen en voorschriften van de branche |
Q235 Steigerbuizen Verzinkt En Koppelingen Pijp Thermisch Verzinkt Staal Rechthoekige Buis
| Verstelbare lengte: | 3m, 5,8m, 6,0m of op uw verzoek |
|---|---|
| Buigradius: | >2.5D |
| Naleving: | Voldoet aan de normen en voorschriften van de branche |


