Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ customizable scaffolding plank ] bij elkaar passen 123 producten.
bouwmachine gereedschappen Op maat gemaakte lengte steigerplank voor bouwprojecten
| Vervoerplaats: | China |
|---|---|
| Verpakking: | CONTAINER |
| Gebruik: | Steigerwerk |
Fabriekslevering Steigerpad Metalen Steigerplatform Steigerplank Stalen planken
| Verpakking: | CONTAINER |
|---|---|
| Gebruik: | Steigerwerk |
| Materiaal: | Staal |
China Leverancier Ringlock steiger Mental HDG staal plank met haak steigeronderdelen Constructie steiger staal plank
| Oppervlakte: | Voorgegalvaniseerd/warm gegalvaniseerd/spray plastic |
|---|---|
| Verpakking: | verpakking |
| Materiaal: | Staal |
Gepersonaliseerde lengte steigerplank met vooraf gegalvaniseerd oppervlak staal
| Gebruik: | Steigerwerk |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Oppervlakte: | Voorgegalvaniseerd/warm gegalvaniseerd/spray plastic |
Dikte van steigerpijp 25 mm 40 mm Steigerplank Afgeronde vierkante rand Type Sterk Duurzaam Werksteiger Platform
| Laadvermogen: | 200 kg - 500 kg |
|---|---|
| Sollicitatie: | steigersysteem |
| Installatiemethode: | Aanhaakbaar |
Solid Structure Scaffolding Plank Hook-on Installatie methode Breedte 200 mm tot 300 mm Duurzaam platform voor bouwen en repareren
| Materials: | Q195, Q235, Q355B |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Application: | Scaffolding System |
Versterkte randen steigerplank anticorrosiebehandeling dikte steigerbuis duurzaam constructieplatform
| Dikte: | 25 mm - 40 mm |
|---|---|
| Veiligheidsvoorzieningen: | Antislipoppervlak, versterkte randen |
| Laadvermogen: | 200 kg - 500 kg |
Voorverzinkte steigerplank Q195 Materiaal Antislip Oppervlaktebehandeling Heavy Duty Duurzame Constructieplatform
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
Gegalvaniseerd steigerplank met geperforeerde constructie, op maat gemaakt, goedkeuring Bs1139
| Standaard: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Verpakking: | Bulk, in bakken |
| Materiaal: | Q195.Q235.Q355B |
2026 Steigerplanken Gegalvaniseerd Metaal Staal Platform BS1139 Fabrieksdirect Loopbord Voor Bouwmateriaal
| Standaard: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Verpakking: | Bulk, in bakken |
| Materiaal: | Q195.Q235.Q355B |


