Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ corrosion resistant scaffolding planks ] bij elkaar passen 248 producten.
Q235 Q355 Stalen Ringlock Standard Rosette Design voor allesomvattende steigersystemen
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Steigerwerk 4 Ring 9'9 "Lang Ringlock Standard Verticale Post EN12811 Q355 Q235 Hot Dip gegalvaniseerd
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Stevige steigerplatformen met een trappengraad van 30 cm en een trappengrootte van 50 cm
| Grootte: | 3 m |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| De hoogte van de trap: | 30 cm |
Geverfd 48.3mm 1.5m Allround Layher Pole Rosette Scaffolding Tower onderdelen uit China
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Scaffolding Bedrijf Geverfd 48.3mm 2m Ringlock System Scaffolding Voor aannemers
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Bouwwerktuigen gegalvaniseerd meerrichtings 6 ring 3 M hoog rosette steiger systeem
| Materiaal: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd / geverfd / HDG |
| Buisdikte: | 2.75mm, 3.0mm, 3.2mm. |
Vinnige en gemakkelijke assemblage Q235 staal rosette ringlock steiger ledger voor de bouw
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Flexibility: | Easy to adjust and reposition |
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
0.5m Ledger Spacing Ringlock System Scaffolding Industrial Design Style voor ondersteuning
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
Duurzaam modulair steigersysteem Ringlock Ledger voor snel onderhoud
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
8 mm ringdikte steiger systeem Q235 staal rosette voor grote bouwprojecten
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |


