Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ construction projects ringlock system scaffolding ] bij elkaar passen 331 producten.
Dubbelvergrendelende verbindingen Ringlock-systeem Steigerwerk Hot-dip gegalvaniseerd met 2 jaar
| Material: | Q235 Steel |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Safety Factor: | ≥4 |
Ringslot systeem Steigerwerk Veiligheidsfactor ≥4 ≤30 kg/m2 Veiligheidsfactor ≥4 Veiligheidsfactor ≥4
| Grootte: | 48.3mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤30kg/m2 |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd Hot-DIP |
Hoogbelastingsringlock-systeem steigerwerk 48.3 mm Diameter Horizontale laadcapaciteit ≥15KN
| Joints: | Double-locking |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Weight: | ≤30kg/m2 |
Lichte Ringlock System steiger ≤ 30 kg/m2 Efficiënte horizontale aanpassing
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Versatile Q235 staal ringlock board bracket 1M warm gegalvaniseerd voor steigers
| Type verbinding: | Pin/Spigot |
|---|---|
| Materiaal: | Q235/Q345 staal |
| Ledger Spacing: | 0.5m-2.5m |
Q235/Q355 Materiaal Cup Lock Scaffold Layher Hot Dip Galvanized Ringlock Scaffolding System
| Assembly Method: | Quick Locking |
|---|---|
| Application: | Building Construction, Bridge Construction, Shipbuilding, etc. |
| Verzameltype: | Snel Sluiten |
Op maat gemaakte steiger ring slot standaard 0,5-3M Q355 48,3 * 3,2 mm warm gegalvaniseerd voor de bouw
| Laadcapaciteit: | tot en met 20 kN |
|---|---|
| Verbindingen: | Dubbel-sluiten |
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
Hoog laadvermogen Ringlock Horizontale grootboek voor geprefabriceerde steiger
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Beveiligde bouwsteigeringscomponenten Q355B/Q235 Ringlock Horizontale grootboek EN12811
| Flexibiliteit: | Gemakkelijk aan te passen en opnieuw te plaatsen |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Lange boeken: | 0.73m-3.07m |
Stalen plaat gegalvaniseerd 4m wandelplank Metalen steigerplank Steigerplank Plaat Steigerplatform
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Gebruik: | Steigerwerk |
| Oppervlakte: | Voorgegalvaniseerd/warm gegalvaniseerd/spray plastic |


