Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ 3 2mm thickness scaffold tube ] bij elkaar passen 108 producten.
JIS-standaard gegalvaniseerde steigerbuis voor bouwprojecten gegalvaniseerde steigerbuis 48
| Toepassing: | Steigerwerk, bouwwerk |
|---|---|
| Buigradius: | >2.5D |
| Naleving: | Voldoet aan de normen en voorschriften van de branche |
Multidirectionele ringlock steiger systeem met 48,3 mm buisdiameter en 3,0 mm buisdikte
| Materiaal: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd / geverfd / HDG |
| Buisdikte: | 2.75mm, 3.0mm, 3.2mm. |
Q235/Q355 Materiaal Steiger Layher Heet Verzinkte Ringlock Standaard Steigersysteem
| Assemblagemethode: | Snelle vergrendeling |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gebouwbouw, brugbouw, scheepsbouw, enz. |
| Assemblagetype: | Snelle vergrendeling |
Op maat gemaakte steiger ring slot standaard 0,5-3M Q355 48,3 * 3,2 mm warm gegalvaniseerd voor de bouw
| Laadcapaciteit: | tot en met 20 kN |
|---|---|
| Verbindingen: | Dubbel-sluiten |
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
Hoogwaardig warm gedompeld gegalvaniseerd ring slot steiger staal gebouw steiger systeem
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
Telescopisch Andamio Indoor Metalen Draagbare Bakerschaal met verstelbare rollen
| Verpakking Details: | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 10-25 |
| : |
Bouwwerktuigen gegalvaniseerd meerrichtings 6 ring 3 M hoog rosette steiger systeem
| Materiaal: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd / geverfd / HDG |
| Buisdikte: | 2.75mm, 3.0mm, 3.2mm. |
EN12810 Gecertificeerd warm gedip Galvaniseerde Q235 Q355 Stalen Ringlock Steiger Systeem
| Materiaal: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd / geverfd / HDG |
| Buisdikte: | 2.75mm, 3.0mm, 3.2mm. |
Commercieel ringlock systeem steigerstaal Q355 3.2 mm Dikte warm gegalvaniseerd
| Toepassing: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |
2026 Q355 Staal 3,2 mm Thermisch Verzinkte Ringlock Brace Kop met Q235 Stalen Rozet Constructie
| Sollicitatie: | Bouw/bouw/industrie/commercieel |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Q235 staal |


