Alle producten
-
Gegalvaniseerde Steigerbuis
-
steigerplank
-
De Steiger van het Ringlocksysteem
-
De Steiger van het kadersysteem
-
Steigerkoppeling
-
Regelbare Staalsteun
-
Basis Jack Scaffolding
-
Steigerladders
-
Multifunctiesteiger
-
Steigertoebehoren
-
Vouwbare Aluminiumladder
-
Aluminium ringlock steigerwerk
-
Aluminium steigerplank
-
Alexander"Wow! dat is geweldig! ik ben erg tevreden met de ByThai service. Niet alleen zijn de producten van goede kwaliteit, maar het ByThai team is bijzonder nauwgezet in de service. -
Benjamin"Het is een genoegen om met bythai samen te werken. Ik ben ook onder de indruk van de efficiëntie van het team. Als je een betrouwbaar steigerteam wilt, zou ik bythai zonder aarzeling aanraden". -
Christopher"Het team van Bythai heeft ons uitstekende steigermateriaal geleverd. Hun professionele kennis en enthousiasme voor het werk hebben het hele proces uiterst soepel gemaakt.ons project kon snel vooruitgaan. " -
Sophia."Het team van bythai heeft ons een eersteklas service aangeboden.Ons project werd efficiënter en soepeler door de steiger van ByThai.Zeer aan te bevelen". -
Emily."De redder van ons project! Het team van hun bedrijf leverde ons de steiger accessoires die we nodig hadden.Dit stelt ons project in staat om in korte tijd een sterk en veilig steiger te bouwen.De communicatieve vaardigheden van de werknemers en de klantenservice Het begrijpen van de eisen maakte het hele proces gemakkelijk en aangenaam.
zoekwoorden [ 15kn ringlock system scaffolding ] bij elkaar passen 34 producten.
15KN horizontaal draagvermogen Ringlock-systeemsteiger met 4 veiligheidsfactoren en 2 jaar garantie
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
|---|---|
| Gewicht: | ≤30kg/m2 |
| Verbindingen: | Dubbel-sluiten |
Efficiënt ringlock-systeem steigerwerk 2 jaar Verticale aanpassing ≤±3° ≤30kg/m2
| Gewicht: | ≤30kg/m2 |
|---|---|
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
| Horizontale aanpassing: | ≤±3° |
Groothandel kwaliteit Q235 Q355 scharniersysteem 30 kg/m2 naar Europa
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Warm gedompeld gegalvaniseerd Q235 Ringlock-onderdelen steiger accessoires
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Tunneltechniek Ringlock Standaard steigeronderdelen Snel verzenden per pakket
| Standaard: | Vervaardiging |
|---|---|
| Lange boeken: | 0.5m-3.07m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
Ringlock steiger met thermisch verzinkte Q355 stalen constructie steiger
| Oppervlaktebehandeling: | thermisch verzinkt |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Productnaam: | Ringlocksysteem |
EN12810 EN12811 Standaard Ringlock Steigerwerk Horizontale laadcapaciteit ≥15KN
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |
| Garantie: | 2 jaar |
Duurzaam verticaal ringlock systeem steiger voor efficiënte constructie
| Horizontale aanpassing: | ≤ ± 3° |
|---|---|
| Componenten: | Verticaal, horizontaal, diagonaal, beugel, basisplaat, ladder, enz. |
| Verticale Ladingscapaciteit: | ≥45KN |
De Steiger van het Ringlocksysteem dubbel-Sluit Verbindingen EN12810 & EN12811 Max Height ≤30m
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Flexibel en uitbreidbaar ringlock systeem steiger voor de bouw
| standaard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Veiligheidsfactor: | ≥4 |


